Fotopanoramy 3D

 

Wirtualna wycieczka dla klienta lub wyjątkowa pamiątka

Fotopanorama 3d, to interaktywne zdjęcie pozwalające na obracanie kamerą 180 stopni w lini pionoweij i 360 stopni w lini horyzontalnej. Umożliwia zaprezentować wnętrza lokali i pojazdów oraz otwarte przestrzenie potencjalnym klientom lub pochwalić się rodzinie i znajomym wieńczącym wspinaczkę widokiem ze szczytu górskiego.

Poniżej zamieszczam przykład panoramy pozwalającej na obracanie kamerą 180° w lini pionowej i 360° w lini horyzontalnej.

Najedź myszką na obraz panoramy, przytrzymaj lewy klawisz myszy i porusz obrazem.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej detali najedź na ikonki wyświetlające się wewnątrz ramki i kliknij pierwszą z prawej, a obraz zostanie powiększony do rozmiaru pełnego ekranu. By wyjść z pełnego ekranu kliknij ponownie tę samą ikonę lub ESC na klawiaturze (lewy, górny róg klawiatury).

Powyższy przykład prezentuje wnętrze reżyserki studia muzycznego Monroe Sound Studio spod Szczecina. Obraz powstał na podstawie 327 zdjęć, a czas realizacji pracy włącznie z sesją zdjęciową to 3 dni. Rozdzielczość panoramy to 17368 x 8864 px.

Oferta

Studio Monster Design tworzy panoramy w dowolnym zakresie, zarówno na świerzym powietrzu jak i w zakmniętych pomieszczeniach i zapewnia dużą rozdzielczość, a co za tym idzie - jakość obrazu. Zdjęcia wykonuję wysokiej klasy aparatem lustrzano-cyfrowym, a następnie obrabiam korygując perspektywę, głębię i jakość obrazu. Końcowy efekt otrzymasz w formie pliku flash, skryptu Java Script oraz kodu html, które łatwo można zamieścić na każdej stronie internetowej.

Ceny

Cena panoramy wykonanej w rozdzielczości ok 20000x10000 px to 350zł. W zestawie otrzymasz plik swf (flash) z interaktywną panoramą oraz kod HTML i Java Script służące do wywołania panoramy na stronie WWW. Za dopłatą w wysokości 50zł zamieszczam fotopanoramy na stronie sklienta.

 

Naciśnij "Enter" by wyszukać
Naciśnij "Enter" by wyszukać