Malarstwo Cyfrowe

 

Nowa dziedzina sztuki w rękach staromodnego artysty

Malarstwo cyfrowe jest relatywnie świerzą dziedziną, co wynika głównie z faktu, że narzędzia pozwalające uprawiać sztukę w tej formie rozwinęły się dopiero na przestrzeni ostatnich 30 lat. Dzięki pojawieniu się technologi takich jak pióro elektroniczne i programów pozwalająceych na korzystanie z elektronicznych pędzli i płótna uformowała się sztuka cyfrowa wraz z pokoleniem nowych artystów. Prezentuje nowe możliwości i ma swoje ograniczenia, podobnie jak tradycyjne malarstwo czy szkic wymaga umiejętności i treningu, a końcowe efekty pracy zależą od zdolności artysty.

Rysunek, szkic, ilustrowanie i malarstwo cyfrowe to główny kierunek, w którym rozwijam się jako artysta. Kształtuje to trzon usług jakie Studio Monster Design ma do zaoferowania swoim klientom.

Mimo, że Studio na codzień podejmuje się wszystkich tematów, to najchętniej i najczęściej wykonuję Concept Art na potrzeby gier komputerowych i klasycznych oraz papierowych gier RPG. Podobnie jest z ilustracjami do opowiadań i książek fantasy oraz science fiction i okładkami płyt muzycznych.

Zakres usług

Studio proponuje swoje usługi w następujących dziedzinach

  • concept art - kreatywne tworzenie pomysłów postaci, krajobrazów, scen i ilsutracji na potrzeby gier komputerowych, planszowych i RPG
  • ilustrowanie i projetkowanie okładek książek, opowiadań, komiksów, czasopism
  • obrazy drukowane na płótnie lub satynowym papierze
  • projektowanie tatuaży

Cennik

Ceny obrazów rozciągają się między kilkudziesięcioma, a kilkoma tysiącami złotych i zależą od kilku czynników: wielkości obrazu, ilości szczegółów, trudności tematu, czasu wymaganego na realizację itp. Istnieje równiez duża różnica pomiędz obrazem, który został wydany tylko w jednej kopii oraz pracami, które są drukowane więcej niż raz. Zastrzeżenie sobie prawa do posiadania jedynego druku kosztuje dwukrotnie więcej w stosunku do ceny ustalonej za wykonanie dzieła.

 

Naciśnij "Enter" by wyszukać
Naciśnij "Enter" by wyszukać