Strony WWW

 

Najskuteczniejszy sposób na reklamę Twojego biznesu

Studio Monster Design oferuje nowoczesne, szybkie i lekkie strony internetowe. Każda witryna jest opracowywana na podstawie indywidualnych potrzeb klienta i jego odbiorców. Celem pracy Studia jest funkcjonalne i przejrzyste narzędzie komunikacji, jego oryginalna kompozycja i odpowiedni charakter.

Co może zawierać strona wykonana przez Studio?

  • oryginalną szatę graficzną, dedykowaną dla twojej firmy
  • system zarządzania treścią CMS (Content Managmente System) wraz z panelem administracyjnym, pozwalającym na szybkie i łatwe wprowadzanie zmian na stronie
  • nieograniczoną ilość kont zarządzania trescią oraz kilkustopniowy układ dostępu
  • interaktywną mapę opartą na mapach Google
  • animacje oparte na Java Script i/lub Flash
  • wtyczki do portali społecznościowych
  • wtyczki z dodatkowymi funkcjonalnościami strony
  • forum dyskusyjne wraz z zapleczem administracyjnym
  • newsletter pozwalaący na szybką komunikację z klientami

System zarządzania treścią CMS

Ponieważ dla większości klientów studia najważniejszą funkcjonalnością strony jest panel administracyjny, pozwalający na łatwe i szybkie zarządzanie trescią Studio oferuje każdą stronę wraz zapleczem administratora. Jego obsługa nie wymaga znajomości języków programowania, a uniwersalna forma pozwala na dostęp do nieograniczonej ilości materiałów szkoleniowych i referencji

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Większość ruchu internetowego na stronach biznesowych (ok 60%) odbywa się dzisiaj na urządzeniach mobilnych. Dlatego każda strona opuszczająca Studio Monster Design jest dostosowana do wyświetlania na urzadzeniach mobilnych - telefonach komórkowych i tabletach.

Obsługa strony

Wszyscy klienci Studia otrzymują trzy miesiące darmowej obsługi strony, w ramach której znajdują się bezpłatne zmiany treści i elementów graficznych, podmianę zdjęć i aktualizaje zawartości. Każda strona wykonana w studiu zostaje również na początku dodana do archiwum, dzieki czemu usterki techniczne lub błędy w edycji mogą być przywrócone do stanu sprzed wydarzenia dzieki kopii zapasowej.

Po okresie trzech miesięcy zmiany na stronie są płatne według cennika ustalanego indywidualnie z każdym klientem.

Cennik

Studio wykonuje strony w ramach następujących kategorii cenowych.

Wizytówka

Wizytówka

Wizytówka to jednostronnicowa witryna WWW, która zawiera dane na temat firmy lub osoby, formularz kontaktowy, mapę dojazdu i jeden z gadżetów: animowaną galerię, newsletter, wtyczkę społecznościową (np. Facebook).

Formularz kontaktowy może zostac umieszczony na osobnej podstronie.

Cena: 950zł (w tym VAT)

Serwis internetowy

Serwis internetowy

Serwis internetowy to regularna strona WWW z kilku lub kilkunastoma podstronami. Może zawierać to wszystko co wizytówka (animowaną galerię, newsletter, wtyczkę społecznościową (np. Facebook)), plus dodatkowo forum internetowe oraz różne wtyczki, np. informacje o pogodzie itp.

Cena: 2250zł (w tym VAT)

Powyższa cena dotyczy witryny ze stroną główną, trzema podstronami i podstroną kontaktu. Każda dodatkowa podstrona kosztuje 200zł.

Naciśnij "Enter" by wyszukać
Naciśnij "Enter" by wyszukać